Nejtěžším zločinem je promrhaní svého života a trestem za to je smutek a prázdnota v srdci.

Duben 2012

It was becoming the worst day of his life

18. dubna 2012 v 19:09 Moje povídky
You know the feeling, that you know something is coming, and it is bad. It is in the shadows, something threatening and you know that you can't stop it. With feeling your heart beats faster and your stomach closes. And you don't know why. You try to don't think about it, but you can't. It is the feeling before the test, fear or a premonition of something bad.
John Taylor had that feeling.
He was a normal, ordinary man, only never had any dreams. He wore checked shirt, black tie and trousers, sneakers and colourful socks. He had short brown hair, blue honest eyes and square chin. He was hard worker. Every day he got up at eight o'clock, ate salt breakfast, worked till seven p.m. and then had a dinner. He didn't have a wife or friends. Every day looked like the day before and John Taylor didn't want anything else. But one day everything changed.
He had a dream about, that he is painter. In the dream he was lonely so he painted wife and friends. And because of that, it was a dream; wife and friends left the picture. He was so happy, but it was becoming the worst day of his life. Because the dream was so real and he didn't know dreams.
He awaited, he will have a family, wife and friends in the real life, when he will wake up. But when it happened they weren't there. John Taylor felt sad, and he empty. But then he found an important true.

Noc je nebezpečný protihráč, není radno ho podceňovat!

18. dubna 2012 v 19:05 Moje povídky
Středa není dobrý den, nikdy jsem ji neměla ráda. Jako někdo nesnáší pátky, já nesnáším středy. Středy přinášejí neštěstí. Tehdy byla středa, to mě mělo varovat. Nestalo se však.
Byla již tma a já jela ze školy domů. Dvě zastávky tramvají, pět zastávek autobusem, až na konečnou… Všude lidé spěchající z práce, nákupu, nebo ze školy domů. Sníh chroupající pod nohama a padající z mraků dolů na mě, do mých vlasů a na černý kabát. Každá ulice, každý podchod, tedy až na jeden, řádně osvětleny. Jen v jediném podchodu na cestě zlobila světla. Já jsem však já. Zažila jsem již mnoho ne zrovna bezpečných situací: vyhození uprostřed lesa o půlnoci na táboře, zavření do stodoly jen s chlebem, kanystrem vody a kýblem, nebo kurs přežití v divočině. Proč bych se měla bát? Nikdy jsem se nebála.
Vystoupila jsem na konečné zastávce a zamířila domů zkratkou přes Karlův park. Přemýšlela jsem o svých problémech. Co budu muset ještě dnes udělat do školy, co si dáme k večeři a tak. Byla jsem plně ponořená do svých myšlenek, takže jsem si ani nevšimla muže, který po celou dobu šel za mnou. Proč bych však měla? Denně tam prochází spousta lidí, bylo spíše divné, že tentokrát jsme tam byli jen my dva.
Vyšla jsem z parku na Nobelovu ulici a zamířila do podchodu. Ten podchod není moc přitažlivý. Je úplně počmárán grafity, na zemi se tam válejí vajgly v kalužích čehosi, co jen z dálky vypadá jako voda. Světlo v něm svítí pouze občas, podle své vlastní libosti. Několikrát ho opravovali, ale bez úspěchu. Zrovna ten den se rozhodlo, že jen drobně zabliká, ale jinak mi na cestu neposvítí. Přesto jsem vešla do podchodu. Doprava nad ním je příliš nebezpečná, než abych to riskovala. Šla jsem do podchodu a muž za mnou. V tu chvíli mě onen muž napadl. Ne, napadl možná není to pravé slovo. Prostě jsem najednou ve tmě ucítila něčí stisk a něco studeného na své tváři.
"Co to? Nechte mě být!" vyštěkla jsem a bez rozmyslu jsem se po tom ohnala taškou. V tu chvíli světlo mírně zablikalo. Zář, paprsek z něho na zlomek minuty osvítil scénu a já na moment spatřila, co jsem provedla.
Ne, nemusím se bát, že by mi někdo mohl ublížit. Nikdy jsem se nemusela bát, teď se však bojím. Bojím se sama sebe, přestože to byla nehoda, sebeobrana, nebo jak tomu říkáte.
Toto povídku jsem si připravila pro policisty a čekala, že to spolknou i s navijákem. Stalo se. Kdybych jim řekla pravdu, stejně by jí nevěřili.
Nikdo by nevěřil.

AMV

7. dubna 2012 v 14:11 Moje videa
Hellsing AMV Judas Priest Persecution


AMV mix


Malá dáma AMV mix


Bleach Ebenový hole


Do you know anime?

In 5 seconds

7. dubna 2012 v 14:08 Moje videa
James Bond Casino Royale in 5 seconds

Hellsing in 5 second


I robot in 5 seconds

Falešné trailery

7. dubna 2012 v 14:00 Moje videa
Artemis FowlABHORSENKA
SabrielAlex Rider operation Point BlancLirael TrailerArtemis Fowl Anime Trailer


"Klasická" malba

5. dubna 2012 v 13:50 Obrázky
Poster - This poster was created by my friend Sanarianan, but she didn't want it. So She gave it to me.Máme rádi neobvyklé materiály

5. dubna 2012 v 13:42 Obrázky
Depression - Miluji zubní pastu

Colour world in a handful - Lentilky, marevný svět v hrsti