Nejtěžším zločinem je promrhaní svého života a trestem za to je smutek a prázdnota v srdci.

FFko a jezírko na naší terase

3. července 2017 v 15:25 |  Obrázky

FFko a jezírko na naší teraseAhoj,

napřed bych se chtěla omluvit, že jsem teď pár týdnů byla nečinná. Nevydala jsem žádný článek, a tak tady bylo dost "ticho", což se mi vůbec nepodobá. Nicméně měla jsem toho poslední dobou opravdu hodně.

Zaprvé jsem si musela poradit se státnicemi, které jsem tedy nakonec zvládla, takže jsem konečně bakalářka, a za druhé jsem slíbila, že na Festivalu fantazie v Chotěboři udělám přednášku: "Jak napsat dobrou FF". To bylo velmi vtipné, protože na jednu stranu jsem se na to velmi těšila a na tu druhou jsem měla strach. Sice jsem totiž mezi přáteli docela ukecaná, ale když mám mluvit před publikem, tak jsem děsivý stresař. Něco jsem však odprezentovala. Ačkoliv jsem si po svém výkonu následně uvědomila, co všechno jsem neřekla, či řekla jen tak napůl, vypadalo to, že i tak se to mému publiku celkem líbilo, tak doufám, že dobré. (Tvůrčí psaní je veliké téma, dá se o něm mluvit hodiny a hodiny, tak je těžké to nějak rozumně zkrátit.)

Myslela jsem si, že pro vás z akce budu mít více fotek, nicméně nebylo moc hezky. Avšak můžu vám k tomu též nabídnout několik fotografií z naší terasy, kde se den před mým odjezdem vytvořilo takové "pěkné" jezírko - aneb když je den skutečně deštivý.


Bed by jajafilmClover by jajafilmChotebor by jajafilmBarrandov's pond by jajafilmWhen the weather is rainy... by jajafilmFlooded ashtray by jajafilm 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KIRAsync KIRAsync | E-mail | Web | 9. července 2018 v 19:44 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such picture leads to worsening feeding and the breath baby, formed hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that water does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/how-to-reduce-swelling-during-pregnancy-fast-and-easy>how to reduce swelling while pregnant</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama