Nejtěžším zločinem je promrhaní svého života a trestem za to je smutek a prázdnota v srdci.

Září 2017

První krůčky v programu Blender 05

28. září 2017 v 12:59 Obrázky


První krůčky v programu Blender 05

Pokračuji v samostudiu s programem na 3D modelaci Blender.

Rock by jajafilmRock 2 by jajafilmRock 3 by jajafilmRock and ground by jajafilm
Rocks and ocean by jajafilm
Seas and rocks by jajafilm
Seagull by jajafilm
Seagull 2 by jajafilm
Ship by jajafilmShip 2 by jajafilmGulf by jajafilmGulf 02 by jajafilm
Gulf 03 by jajafilm


Gulf

Fireplace in forestMozkožrout (FF iZombie)

22. září 2017 v 17:19 Moje povídky

Mozkožrout (FF iZombie)Rozmixován s čili omáčkou a ovocem… Protože tak chutná parťák nejlépe.

Rozkrájet na kousíčky, s omáčkou promícháme a vložíme rozkrojené cukety, omyté s vydlabanými jadérky na plech s pečícím papírem, dáme do trouby na 170°C, pečeme 20 minut… Protože tak připravený kamarád a šéf chutná nejlépe.

Posolit, vložit špagety do hrnce s bublající již slanou vodou, osmahnout na pánvi a přidat pálivou omáčku, plus nějakou tu zeleninu… Protože tak připravená kamarádka chutná nejlépe.

Nakrájet na plátky a obalit ve strouhance, oškrábat brambory a nechat je 20 minut vařit, osmažit na pánvi a podávat jako řízek… Protože tak chutná ex-přítel nejlépe.Chalupa a Třeboň

17. září 2017 v 13:10 Obrázky

Chalupa a Třeboň


Zde několik fotografií z Třeboně, kde jsem byla se projet na víkend na kole, a z naší chalupy. Co k tomu víc dodat? Nevím...Mushrooms by jajafilm
Trap by jajafilmSalt chips by jajafilm


Flower and wasp by jajafilmYellow flower by jajafilm
Deer by jajafilm
Deer 2 by jajafilmBell by jajafilmNěco pro zasmání

12. září 2017 v 12:06 Obrázky

Něco pro zasmání


V nedávné době jsem vytvořila dva vlastní meme. Jeden odráží pocity průměrného amatérského pisálka a druhý je takový crossover na Hru o trůny a knižní sérii Staré království od autora Gartha Nixe.


Komentáře na Wattpadu


Hra o trůny X Staré království


Milostné vyznání (FF Sherlock BBC)

10. září 2017 v 19:03 Moje povídky

Milostné vyznání (FF Sherlock BBC)Ten den byl celkem klidný, což pro adresu 221B Baker Street bylo skutečně výjimečné. Že by ticho před další bouří? Dost možná!

Slavný detektiv seděl u stolu v kuchyni a byl plně zabrán do experimentu, stejně tak i jeho kmotřenka Rosamund Mary Watsonová do své kresby. Na jejím papíře se rýsovala teprve skica, ale už teď se dalo odhadnout, koho má její umělecké dílo znázorňovat. Malá Watsonová zbožňovala komiks Dr. Strange a vždy se zanícením tvrdila, že ten, kdo by se měl zhostit role tohoto hrdiny, je Sherlock. To nedávalo smysl. On přeci není doktor, věří v exaktní věci, řeší zločiny, nezachraňuje lidské životy, natožpak celý svět. Zachraňovat lidi, dělat nemožné věci, běžet za dobrodružstvím, to byla práce jejího otce. Pokud někdo v jejich okolí byl jako tento hrdina, tak spíše John Watson než Sherlock Holmes, domníval se Rosienin kmotr. Přesto však na obrázku se Dr. Strange podobal jemu a nikoliv Johnovi.

Blondýnka najednou přestala kreslit. Položila tužku na stůl a upřela svůj zrak na muže naproti ní. "Sherly," oslovila ho. "Můžu se na něco zeptat?"

"Jistě," zahučel detektiv automaticky.

"Proč se s tátou nikdy nepolíbíte?" zeptala se a Sherlock překvapeně vzhlédl od svého mikroskopu.

"Proč bychom měli?" odpověděl jí otázkou.

"No, protože jsem slyšela, že to normální rodiče dělají," pokrčila ramínky mladá Watsonová.

"Normální, my nejsme normální," připomněl ji detektiv.

"Já vím, ale…" Rosieniny modré oči se začaly zalévat slzami, "… ale to není fééér, to není odpověď na všechno," začala se vztekat a nafoukla své už tak kulaté, dětské tvářičky. Její kmotr naprázdno otevřel ústa, a pak je zase zavřel, jako ryba na suchu. Neměl nejmenší ponětí, jak ten příval emocí má zastavit.

"Ano, není. Poslyš, já tvého otce miluji, jenže…" začal, ale pak si ovšem všiml stínu ve dveřích. Bože, John! On to slyšel… slyšel jeho vyznání!