Nejtěžším zločinem je promrhaní svého života a trestem za to je smutek a prázdnota v srdci.

Červenec 2018

Libštejn

23. července 2018 v 10:54 Obrázky

Libštejn


Často trávím prázdniny na chalupě takže pár fotografií motýlků, okolí a nedalekého hradu s názvem Libštejn.


Forest by jajafilm


Mushroom by jajafilmTower by jajafilm


Cabbage white by jajafilm


Castle by jajafilm


Butterfly by jajafilm


Bridge by jajafilm
The collapsed castle by jajafilm


The collapsed castle 2 by jajafilmFrog by jajafilm


Poppies by jajafilm


That's my flower! by jajafilmThe collapsed castle 3 by jajafilm


Tree and way by jajafilm

Zraněn na duši // Drarry

14. července 2018 v 18:05 Moje videa

Zraněn na duši // Drarry


Nedávno jsem byla požádána, abych sestříhala na jednu povídku trailer. Autorkou této povídky je Womiska a jedná se o FF z fandomu Harryho Pottera. Dané dílo lze nalézt na Wattpadu a nese název "Zraněn na duši". Zde odkaz: https://www.wattpad.com/story/137657734-zran%C4%9Bn-na-du%C5%A1i-drarry-czech. Jedná se Drarry, povídku s párováním Harry/Draco.

Anotace:
Jedné podzimní noci najde bystrozor Potter před svým domem zubožené tělo svého dlouholetého soka - Draca Malfoye. Deset let o něm nikdo neslyšel a mnohými lidmi byl považován za mrtvého.
Povaha Malfoyových ran v Potterovi podnítí zvědavost a rozhodne se vypátrat viníky.
Během jejich hledání začne, aniž by to plánoval, pomalu odkrývat a léčit jeho zlomené nitro, neboť fyzická zranění nebolí tak, jako když vám někdo násilím vyrve duši a poté ji - roztrhanou na kousky - pohodí k vašim nohám.

Snad se mi daná upoutávka povedla...


FFko

9. července 2018 v 11:04 Obrázky

FFkoTak jako minulý rok i letos jsem byla na Festivalu fantazie v Chotěboři a udělala jsem si tam přednášky "Jak napsat dobrou FF" a "Jak vytvořit fan video nejen pro SPN". Jaký měly úspěch, si nejsem tak úplně jistá. Účast byla menší než minulý rok a jako vždy si vyčítám, co všechno jsem ještě měla říct, co jsem měla říct jinak přesněji... znáte to. Navíc se mi nepovedlo připojit můj noťas na promítačku a já tak v té přednášce o tvorbě videí jsem divákům nemohla přímo jim tam před očima něco nastřihnout. Žádný ovšem z posluchačů během mého plácání neodešel, a tak doufám, že to nebylo tak děsné.

Oproti minulým letům jsem také měla cosplay a ne, nebyla jsem převlečená za toho dinosaura, kterého můžete vidět na obrázku. Bylo poměrně horko, a tak jsem se spokojila s kostýmem Castiela, nic složitého...


Kravata
Ubytování


Festival fantazie by jajafilm


Dinosaur by jajafilm